shadow

Spotkanie Wigilijne 2018

Dnia 19.12.2018r odbyło się w naszym domu spotkanie Wigilijne. Jak co roku, jest to dla nas bardzo ważne wydarzenie, przy którym nie brakuje uśmiechu,radości,życzliwości i wzruszeń. Przy naszym wigilijnym stole zasiedli również goście, a właściwie to nasi przyjaciele. Księża z parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Krasnymstawie, Ks.Proboszcz Roman Skowron, Ks. Radosław Wójcik i Ks. Robert Farian.
Przyjaciele z Gminy Nadarzyn,którzy tradycyjnie od lat obdarowują nasze dzieci wymarzonymi prezentami. W tym roku przybyli do nas Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nadarzynie- Pani Izabela Bogusiewicz, Pani Małgorzata Sieradzan – Przewodnicząca rady rodziców, Pani Sylwia Kryszczuk, Pan Tomasz Siwa, Pani Dorota Vu Van, Pan Paweł Milankiewicz, Pani Edyta Biernacka. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy angażują się w tą pomoc. Wasza troska i bezinteresowność jest dla nas bezcenna. Dziękujemy również Liceum Ogólnokształcącemu im.T. Kościuszki w Pruszkowie, którzy również za pośrednictwem szkoły w Nadarzynie przekazali naszym dzieciom piękne prezenty. Dziękujemy Pani Dyrektor Iwonie Pych oraz Pani Bożenie Domańskiej wychowawczyni klasy Ia. Dziękujemy także Wójtowi Gminy Nadarzyn Panu Dariuszowi Zwolińskiemu, który również zawsze pamięta o naszych dzieciakach.
Dzięki takim ludziom jak Wy, ten dzień jest jeszcze piękniejszy, a wszystkie nasze dzieci czują się potrzebne, kochane i mogą poczuć magie świąt.

Oto nasze spotkanie Wigilijne w obiektywie:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Życzymy Wszystkim Wesołych, zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
Spędzonych w gronie życzliwych nam osób.